Dysza kula myjąca 360stopni DN 90 rozmiar B 52,3 mm.
zoom_in
  • Dysza kula myjąca 360stopni DN 90 rozmiar B 52,3 mm.
  • Dysza kula myjąca 360stopni DN 90 rozmiar B 52,3 mm.
  • Dysza kula myjąca 360stopni DN 90 rozmiar B 52,3 mm.
  • Dysza kula myjąca 360stopni DN 90 rozmiar B 52,3 mm.
  • Dysza kula myjąca 360stopni DN 90 rozmiar B 52,3 mm.

Dysza kula myjąca 360stopni

Indeks: 2153

259,41 zł netto

319,07 zł
Brutto

Dysza myjąca 360stopni - stal nierdzewna.

Cena dotyczy dyszy na zdjęciach dysza w rozmiarze: DN90 ,  B 52,3 mm, średnica D - 90mm.

Jeżeli interesuje Państwa inny rozmiar prosimy o zapytanie:  sklep@nowiltech.pl

Przed zamówieniem prosimy o zapoznanie się z tabelą rozmiarów na ostatnim zdjęciu i kontakt z nami.

Ilość

NowilTech.pl z dumą prezentuje Dyszę Kulę Myjącą 360 Stopni DN 90, wykonaną ze stali nierdzewnej, której projekt zapewnia równomierne i skuteczne mycie w wielu aplikacjach przemysłowych. Ta dysza myjąca została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić maksymalną efektywność czyszczenia, oszczędność wody oraz łatwość obsługi.

Główne Cechy i Zalety Dyszy Myjącej 360 Stopni:

  • Wszechstronny Zakres Mycia: Dysza oferuje pełny zakres mycia 360 stopni, co pozwala na dokładne czyszczenie każdej powierzchni w zbiorniku lub rurociągu, eliminując martwe strefy.
  • Wysokiej Jakości Materiał: Wykonana ze stali nierdzewnej, dysza jest odporna na korozję, co zapewnia jej długotrwałe użytkowanie nawet w agresywnych środowiskach przemysłowych.
  • Efektywność Energetyczna: Optymalizuje zużycie wody, redukując koszty operacyjne i wpływając pozytywnie na środowisko.
  • Łatwość Instalacji: Prosty design i standardowe wymiary DN90 oraz średnica 90 mm ułatwiają instalację w istniejących systemach bez potrzeby dodatkowych modyfikacji.
  • Uniwersalne Zastosowanie: Idealna do użycia w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym oraz w innych branżach wymagających regularnego i efektywnego czyszczenia.

Dlaczego warto wybrać Dyszę Myjącą z NowilTech.pl?

Wybierając Dyszę Kulę Myjącą 360 Stopni DN 90 z NowilTech.pl, stawiasz na produkt, który zapewni niezawodność i wydajność w Twoim procesie produkcyjnym. Nasza dysza myjąca to synonim trwałości i efektywności, zaprojektowany z myślą o spełnianiu rygorystycznych standardów przemysłowych.

Zapraszamy do zakupu

Nie oszczędzaj na jakości i efektywności Twojego systemu myjącego. Dysza Kula Myjąca 360 Stopni DN 90 dostępna na NowilTech.pl to gwarancja wydajnego czyszczenia i długiej żywotności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z profesjonalnego doradztwa naszych ekspertów.

2 produktów z tej kategorii