NowilTech jest firmą prowadzącą centrum obsługi transportu paliwowego.

Zajmujemy się sprzedażą zarówno detaliczną, jak i hurtową produktów z branży paliwowej i transportowej. Działania firmy obejmują również dystrybucję innowacyjnych produktów ekologicznych, armatury i wyposażenia niezbędnego przy przewozie materiałów niebezpiecznych.

Sprzedaż oferowanego asortymentu odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego lub w systemie stacjonarnym poprzez bardzo dobrze zaopatrzony sklep.

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę produktów o bardzo dobrej jakości i renomowanych producentów, między innymi: Alfons Haar, Niehuser, Senning, TM Tecnometal, Faudi, Unimat, Civacon, Festo, Scully, OPW, CavMac, PetroVend, Perolo, Elaflex.

Świadczymy również doradztwo i mobilny serwis cystern oraz wyposażenia cystern i stacji paliw. To lata doświadczeń, nieustanny rozwój i gruntowna wiedza sprawiają, iż jesteśmy rzetelnym doradcą.

Dodatkowo zajmujemy się instalacją monitoringu oraz systemów alarmowych. W swoim zakresie prowadzimy również usługi montażu, konfiguracji i obsługi sieci komputerowych wraz z doradztwem zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm.

Celem naszej firmy jest nieustanne poprawianie jakości oferowanych przez nas produktów i usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów handlowych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze produktów oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Świadczymy pełną obsługę i dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb kontrahentów.

Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz terminowa realizacja zobowiązań handlowych sprawiają, że NowilTech to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner handlowy.

Marka NowilTech to nasza pasja.

 

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą